Zaručeně nejlepší forma výuky, která je sice z krátkodobého pohledu nejnákladnější, ale po zkušenostech se ukazuje dlouhodobě jako lepší – naučíte se za rok to, co ve skupinách za několik let (a budete to lépe ovládat).

Individuální výuka

  • Nenašli jste v naší nabídce kurz vhodné úrovně ?
  • Nevyhovuje Vám výuka ve skupině studentů a chcete čas věnovaný jazyku strávit 100% efektivně?
  • Chcete se připravit na jazykové zkoušky a tlačí Vás čas nebo třeba jen potřebujete „oprášit“ Vaše znalosti před služební cestou ?
  • Čeká Vás pracovní pohovor v cizím jazyce?

Pokud jste odpověděli alespoň jedenkrát „ano“, můžeme Vám doporučit individuální výuku. Čas, zaměření a tempo hodin si budete moci zvolit sami a lektor se plně přizpůsobí Vašim požadavkům.

Individuální výuku můžeme zajistit v těchto jazycích :

angličtina, němčina, španělština, ruština, francouzština, italština, portugalština, holandština, chorvatština, polština, arabština a čeština pro cizince.

Přihláška zde.

Než vyplníte přihlášku přečtěte si prosím i INFORMACI O NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI DATY (VAŠE KONTAKTNÍ ÚDAJE) v naší škole v rámci GPDR (Obecného nařízení o ochraně osobních údajů).

Pokud by jste měli zájem o tento typ výuky, rádi Vám sdělíme veškeré podrobnosti. Zavolejte nám na telefon 486 131 692 nebo 603 949 154, nebo pište na skola@stamina.cz.

Kancelář
OTEVŘENO PO-ČT 9.00-13.00 14.00-17.30 TEL : POUZE MOBIL 603949154