Proč zvolit pro výuku angličtiny právě naši „Jazykovou oázu“?

..„nejezděte do zahraničí, studujte v pohraničí“….

….OSTRÉ VÝUKOVÉ TEMPO – MINIMÁLNÍ PROSTOJE – ANGLIČTINA I O PŘESTÁVKÁCH – PROMYŠLENÉ STŘÍDÁNÍ AKTIVIT – PERMANENTNÍ ZAPOJENÍ STUDENTA – I VEČERY JEN ANGLICKÉ!! – (ÚČAST I MIMO-ČESKÝCH STUDENTŮ)
výhody oproti „jedné hodině týdně“
– odstřižení od každodenní sociální/myšlenkové rutiny (cut off routine)-ponor/autentické vtažení do média cizího jazyka (merge into/dive) – přijetí -průlom (break through)-přepnutí myšlení ( mind switch) –

  • klasické docházkové jazykové kurzy, např. jedenkrát týdně 90 minut, jsou dobrou volbou pro postupné získávání jazykových dovedností. Avšak účinek intenzivního prožitku jazyka během týdenního pobytu často nahradí celé pololetí běžného kurzu. V Jazykové oáze máte možnost se do jazyka ponořit bez rušivých vlivů okolí (práce, opakované složité dojíždění na lekce, ruch města.. ), budete moci zkombinovat výuku jazyka se sportem a dalšími aktivitami v samotném penzionu a jeho krásném okolí (např. prohlídka ZOO Liberec či Botanické zahrady v angličtině, výlet s lektorem na Ještěd, volitelně cyklo výlet apod.). Výsledkem bude aktivně prožitý týden ve skupině lidí, ve kterém se posunete v jazyce o úroveň výše a osvojené znalosti si budete lépe pamatovat.
  • intenzivní výuka angličtiny v zahraničí je v mnohém nenahraditelná zkušenost. Je ale finančně velmi náročná – např. týden s pouhými 20 lekcemi a se všemi dalšími náklady stojí kolem 20.000 Kč, započítáme-li kursovné, ubytování, jídlo, dopravu, různé poplatky a též výdaje na volný čas. Ne vždy je také zaručeno opravdové a plné využití autentického prostředí – záleží hodně na Vás, jak moc se budete s jazykovým prostředím potýkat (konverzace s ostatními studenty, restaurace, dopravní prostředky…). Pokud tedy oželíte zážitek a zkušenosti ze zahraniční cesty (náhradou za „hezký český les“) a přesto chcete strávit v cizím jazyce téměř celý týden, tak pro Vás máme vhodnou alternativu za zhruba třetinovou cenu. Naši čeští a rodilí lektoři s Vámi budou po celý den a vytvoří Vám takové malé „zahraničí v našem pohraničí“.
  • Jazyková škola Stamina zajišťuje v Liberci a okolí výuku a další jazykové služby již od roku 1995. Můžeme se opřít o zkušený a kvalitní lektorský sbor, dlouholeté metodické zkušenosti a spolehlivou organizaci naší kanceláře.
    Stamina znamená v angličtině „vytrvalost, výdrž, energie“. Nechceme Vám slibovat snadnou cestu (učení se jazyku je vždy náročné!) a lacinou atraktivitu, ale naši lektoři pro Vás udělají maximum. Ctíme individuální potřeby, flexibilitu a neformální, přesto profesionální přístup.